%80'e Varan İndirim! | Hızlı Kargo ve Kapıda Ödeme Fırsatı!

Volanlı Etek

Volanlı etek mini etek çeşitleri arasında öne çıkan modern kadın alt giyim ürünleridir. Volanlı eteklerin temel özelliği 2 parçadan oluşuyor olmalarıdır. İlk parça, eteğin üst kısmını oluşturur. Alt kısım ise fırfır benzeri bir yapı oluşturmak için ayrı bir kumaş dikimiyle eklenir. Yazlık kombinler konusunda şık ve fresh bir görüntü sunan volanlı etekler mode trendlerinde öne çıkan parçalardır. Yazlık etek kombinleri arasında volan eklemeli eteklere karşı yoğun ilgi vardır. Birçok markaya ait volanlı etekler olmakla birlikte her giysi gibi bu etek modelinde de zaman içerisinde değişim olmuştur. Bugünün modasına uygun etek modelleri için volan eklemeli etekleri Aychayla sitesinde bulabilirsiniz. Mini volan etek modelleri veya uzun volanlı etekler için trend parçaları bularak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Volanlı Etek Modelleri

Volanlı etek modelleri kumaşın çeşidine göre değişir. Fırfır benzeri yapısıyla öne çıkan bu eteklerin özelliği mini, midi veya uzun eteklere uygun olmalarıdır. Etek modellerinde genel olarak mevsime göre boy tercihi mevcuttur. Ancak günümüzde farklı kalınlıkta kumaşlarla volanlı etekleri yazlık veya kışlık kombinler fark etmeksizin kullanmak mümkündür. Özellikle günlük kombinler hazırlamak için en kolay kadın alt giyim ürünleri olarak volanlı etekler öne çıkar. Bununla birlikte zaman içerisinde moda endüstrisinde yaşanan gelişmeler Volanlı etekler için farklı tip modelleri mümkün kılmıştır. Sonuç olarak ilkbahar yaz modasında öne çıkan volanlı etekler bugün birçok kadının vazgeçilmez parçalarıdır.

Volanlı etek modelleri şu şekildedir:

  • Uzun volanlı etekler

  • Mini volanlı etekler

  • Volanlı midi etek

Mini Volanlı Etek Modelleri

Mini volanlı etek modelleri daha çok ince kumaş yapısının iki parça olarak birleşiminden oluşur. Üst parça düz yapıda iken alt kısımdaki kumaşın pileli yapısı mevcuttur. Volan detaylı eteklerin karakteristik özelliği iki parçadan oluşmalarıdır. Ancak günümüzde moda endüstrisindeki gelişmeler volanlı etekler için farklı tip modelleri mümkün kılmıştır. Bunlar arasında mini boy volan detaylı etekler dikkat çeker.

Mini volan detaylı etek çeşitleri şu şekildedir:

  • Düz etek

  • Kareli volanlı etek

  • Tüvit etek

  • Deri etek

  • Volanlı mini şort etek

Midi Volanlı Etek Modelleri

Midi volanlı etek modelleri genel olarak mini boy ile uzun etek arasındaki etek boyunu tanımlayan çeşittir. Midi etekler diz altında kalan ancak bacakları tam olarak kapatmayan kadın alt giyim tipidir. Kumaşın iki parçadan oluşması halinde volan detayı meydana gelir ve böylelikle modern volanlı midi etekler ortaya çıkar.

Uzun Volanlı Etek Modelleri

Uzun volanlı etek modelleri bacakları tamamen kapatan veya ayakların biraz üstünde kesilen farklı kalıp etekleri tanımlar. Volan detayını günümüz şartlarında farklı etek tiplerinde kullanmak mümkündür. Uzun etekler hem yazlık hem de kışlık kullanıma uygundur. Ancak volan detaylı etekler arasında uzun modelde olan etekler daha ince kumaşlıdır. Bunun yanı sıra yazlık volanlı etekler için uzun modelde volanın ana etek kumaşından daha ince ve fırfırlı yapısı olur. Özellikle çiçekli volanlı etekler ilkbahar yaz aylarına kullanımıyla öne çıkan etek çeşitleridir.

Desenli Volanlı Etek

Desenli volanlı etek modelleri desene göre isim alır. Örneğin desen kare formundaysa genellikle kareli mini etek, kolej eteği gibi isimlerle geçer. Enerjisi dolayısıyla düz eteklere nazaran kare deseni olan volan etekler daha genç bir görüntü verir. Çiçekli desen ise kişinin enerjik yapısına vurgu yapar. Volan etek çeşitleri arasında leopar veya zebra gibi desenler oldukça yaygındır. Leopar veya zebra desenleri kadınların frapan bir stil yaratmasını kolaylaştıran parçalar olmaktadır.

Volanlı Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kadın volanlı etek kombinleri yaparken volan detayının tipi, kumaşın üst parçayla uyumu ve ayakkabı çeşidi oldukça önemlidir. Volan detayı genel olarak iki kumaşın birbirine eklemlenmesine karşılık gelir. Ancak farklı kesim ve kumaş çeşitleriyle öne çıkan volan detaylı etekler mevcuttur. Bundan dolayı volanlı etekler ile kombin yaparken kişinin tercihleri etkili olmaktadır.

Volan detaylı etekler arasında düz mini etek çeşitleri özellikle daha düz aynı renk veya zıt renklerle uyum sağlar. Örneğin düz siyah mini etek çeşidinde olan volanlı etekleri beyaz üstle veya tamamen siyah düz üstle kullanmak mümkündür. Özellikle spor şıklığı yaratmak için düz renk volan detaylı etekler oldukça uygundur. Öte yandan bahar aylarında düz volanlı etek çeşitlerini blazer ceket veya farklı oversize ceketlerle kombinlemek mümkündür. Böylelikle daha presentabl bir görünüm yakalamak mümkün olmaktadır. Üstelik bu sayede ceketin kattığı ciddi aura dolayısıyla bahar aylarında ofis kombinleri olarak volan detaylı etekleri kullanabilirsiniz.

Kadın volanlı etek çeşitleri arasında pileli yapıda olan fırfırı bol veya desenli, kısacası görenin ilk dikkatini çekecek parçaları daha sade bluzler ile kombinlemek gerekir. Bu sayede sadece etek dikkat çeker. Özellikle kareli volan detaylı etek çeşitlerinde siyah külotlu çorap kullanımı ve altta ince topuklu ayakkabı kullanımı ilkbahar yaz aylarında kurtarıcı olmaktadır.

Volanlı Mini Etek Kombinleri

Volanlı mini etek kombinleri genellikle yazlık kombin düşünen kadınlar için uygundur. Volanlı etek modelleri için ayrı ayrı kombin düşünmek daha mantıklı olacaktır. Bunun sebebi mini etek ile uzun etek arasındaki bariz görüntü ve verdiği enerji bakımından fark olmasıdır. Volanlı mini etekler için kareli volan etek modelindeki etekleri basic t shirt veya salaş omzu açık bluz ile kombinlemek estetik görüntü sağlar.

Kareli Volan Etek Kombinleri

Kareli volan etek kombinleri kare rengiyle uyumlu bir basic giyerek yapılabilir. Örneğin kırmızı kareli volanlı etek tercihi için kırmızı tonlarında bir kıyafet giymek mümkündür. Kırmızı kareli fakat eteğin rengi siyah olduğu etekler için bordo ve uzun üst tercih etmek basit ve şık kombinler arasındadır. Ayakkabı tercihi için siyah volan etekler için kareli desenler varsa ve etek mini formdaysa topuklu ayakkabı giymek iyi olacaktır.

Leoplarlı Volan Etek Kombinleri

Leoparlı volan etek kombinleri volanlı etek ile kombin yapmayı düşünen ve frapan tarz ortaya koymak isteyen kişilerin tercihidir. Leopar deseni kadınların feminen görüntüsüne katkıda bulunan bir desendir. Ancak şekil itibariyle leopar deseninin karmaşık olması dolayısıyla leoparlı volan etek kombini yapacak kadınların üst parça olarak sade parçalar tercih etmesi gerekecektir. Özellikle beli kapatan volan etekler ile üst parçayı eteğin içine sokmak veya crop bluz benzeri üstler tercih etmek gerekir. Zira üst parçanın aşağı doğru sarkması eteğin desenlerini kapatıp pek de hoş görüntü vermeyecektir. Leoplarlı volan eteklerin altına ince topuklu stiletto benzeri ayakkabılar giyilebilmektedir.

Volanlı Etek Fiyatları

Volanlı etek fiyatları kumaş tipine, eteğin modeline veya bedenine göre değişmektedir. Ancak Aychayla farkıyla tüm volan detaylı etekleri en uygun fiyata almak mümkündür. Her beden düz veya desenli volan etekler için Aychayla sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede yer alan fiyat filtreleme özelliğini ve beden seçimi özelliklerini kullanarak stoklarda yer alan size uygun volanlı etekleri görmeniz mümkün. Modern kadın giyim konusunda öne çıkan parçalardan olan volanlı etekler için Aychayla sitesinde en uygun fiyatlı ürünleri maksimum kalitede satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.