Uzun Elbise
₺340,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
Yırtmaçlı Elbise
₺320,00 KDV Dahil
₺380,00 KDV Dahil
Uzun Elbise
₺320,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
Uzun Elbise
₺380,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
Uzun Elbise
₺320,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
Mini Elbise
₺280,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil

Elbise

Özel gün ve gecelerin en şık kadını olmak sizin elinizde! Takdir edersiniz ki, kadınlar; nişan, düğün, toplantı ve diğer organizasyonlara giderken günün anlam ve önemine uygun bir elbise giyerler. 2020’li yıllarda olduğumuz şu günlerde kadınların önünde çok sayıda elbise seçeneği olduğunu dile getirebiliriz. Elbise modelleri arasından seçim yaparken birtakım hususlara dikkat edilmeli! Bilhassa vücut tipinin son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Aychayla; en uygun elbise fiyatlarını vaat eden son derece kaliteli bir markadır. Buradan gönül rahatlığıyla alışveriş yapılabilir.

Elbise Modelleri

Her kadın farklı bir vücut tipine sahiptir. Bu durum; kadınların her elbise içerisinde mükemmel görünememesine neden olur. Akıllı bir kadın; vücut tipini belirler. Kendisi için en uygun elbise modelini bulurken söz konusu vücut tipini dikkate alır. Gelin, hangi vücut tipine hangi elbisenin yakışacağından bahsedelim!

  • Armut vücut tipinin ayırt edici özellikleri bulunuyor. Kalçalara doğru genişleyen vücut tipine uygun bir elbise bulmak çok zor değil! Her şeyden önce, kalça ve bacakları geri plana atmak şarttır. İnce olan üst kısmın vurgulanması gerekiyor. Bu yüzden, bel kısmından itibaren bollaşan veya renk geçişli elbiseler tercih edilmeli. Özellikle üst tarafı açık renk, alt tarafı koyu renk olan elbiseler seçilebilir. Bel kısmından sonra bollaşan A kesim veya çan kalıp elbiseler de bu vücut tipine sahip kadınlar için ideal bir seçim olacaktır. Son olarak, elbiseler ile uyum yakalaması adına büyük aksesuarlardan yana seçim yapılmalı!
  • Elma vücut tipine sahip kadınların dikkate almaları gereken birden çok husus bulunuyor. Her şeyden önce, bu vücut tipine sahip kadınların geniş omuzlu, iri göğüslü ve geniş karın bölgesine sahip kadınlar olduklarını söyleyebiliriz. Tüm bunların aksine bacakları da incedir. Bu yüzden, elbise seçiminde bel bölgesini saklayan modellere öncelik tanınmalıdır. Gövdeyi uzun gösteren ve kesinlikle dar olmayan kıyafetlerden yana seçim yapılmalıdır. Elma vücut tipine sahip kadınlar; kemer kullanmaktan kaçınmalıdırlar. Başta siyah olmak üzere koyu renkli elbiseleri tercih etmelidirler.
  • Kum saati vücut tipinin özellikleri dikkat çekicidir. Geniş bir üst ve alt bedenin yanı sıra ince bir bel söz konusudur. Bu yüzden, bu vücut tipine sahip kadınların bilhassa üst ve alt bedene tam olarak oturmayan bel oyukluğu bulunan elbiseler giymeleri tavsiye edilir. Çok formlu ve dalgalı üstler kullanmaları da bir diğer gerekli husustur.

Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kadın elbise modellerinin sayısı bir hayli fazla olsa da birçok kadın nasıl bir kombin yapması gerektiğinden habersiz! Bu noktada, kadın elbise kombini yapmayı düşünenlere birtakım tavsiyeler verilebilir:

  • Her şeyden önce, birbiri ile uyumlu olan renk tonları tercih edilmelidir. İki veya üç farklı renk tonu belirlendikten sonra buna uygun elbise ve aksesuar tercihi gerçekleştirilmelidir. Siyah, lacivert, gri, haki ve bej gibi renklerin birbirleriyle uyumlu olduklarını söylemek mümkündür.
  • Kadife kumaştan imal edilen elbiseler bilhassa kış ayları için son derece uygun seçeneklerdir. Ayrıca, basic elbise modellerine sıklıkla yer verilmelidir. Bu tür elbiselerin giyilmesi ve farklı parçalar ile kombin haline gelmesi kolaydır.

Elbise Fiyatları

Elbise fiyatları; kumaş kalitesi, tasarımı, kullanım alanları ve dikim detayları gibi hususlar dikkate alınarak belirlenir. Renk, model ve kumaş farkıyla bir adım öne çıkan kadın elbise modellerinin diğerlerinden daha pahalı olacağını söylemek mümkündür. İndirim ve kampanyalar sayesinde en kaliteli elbiseleri dahi uygun fiyata almak mümkün hale gelebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR