Pantolon
Tükendi
 Palazzo Jean
₺275,00 KDV Dahil
Jean
Tükendi
₺140,00 KDV Dahil
₺325,00 KDV Dahil
Pantolon
Tükendi
Krem Diz Yırtıklı Palazzo Jean
₺325,00 KDV Dahil
Jean
Tükendi
₺190,00 KDV Dahil
₺325,00 KDV Dahil

 

Jean

Üst giyim kadar önem taşıyan bir diğer husus tahmin edebileceğiniz üzere alt giyim! Kadınlar; üst giyimde kendilerini daha şık ve gösterişli gösterecek türden parçalara yönelirler. Alt giyim söz konusu olduğunda rahatlığa bakarlar. Bu noktada, birçok kadının eskiden bu yana jean tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Takdir edersiniz ki, jean modellerinin sayısı bir hayli fazladır. Kadınlar; jean modelleri arasından seçim yaparken birtakım hususlara dikkat etmek zorundadırlar. Her şeyden önce, jean fiyatlarına odaklanılmalıdır. Aychayla; kaliteli jeanleri uygun fiyatlarla sunmasından dolayı tercih edilir.

Jean Modelleri

Jean satın almak isteyenlerin önünde çok sayıda seçenek bulunuyor. Jean seçimi sırasında bilhassa vücut tipi dikkate alınmalıdır. Bir başka deyişle, kadınlar; hem boylarını hem de kilolarını göz önünde bulundurarak jean satın almalıdırlar. Vücut tipine göre hareket edilmediği takdirde ortaya çok sayıda sorun çıkar. Kadın jean seçimi sırasında vücut tipine uygun olarak hareket edilmelidir.

  • Elma vücut tipi; ayırt edici özelliklere sahiptir. Daha geniş alt ve üst bölgeye rastlanır. Bu noktada, kıvrımlarla uyumlu bir jean tercih edilmelidir. Elma vücut tipine sahip olan kadınlar; diğerlerine kıyasla daha geniş hatlara sahip olmalarından dolayı tercihlerini dar paça jeanlerden yana yapmalıdırlar. Bu sayede, çok daha şık ve rahat olurlar. Boru paça jean modellerinin de kendilerine fazlasıyla yakışacağının altını çizmek gerekir.
  • Armut vücut tipine sahip olan kadınların işi biraz daha zordur. Bu vücut tipine sahip olan kadınların üst vücut bölgeleri daha ince ve dardır. Alt bölgelerinin daha kalın olduğunu vurgulamak gerekir. Bu yüzden, boru paça jean modellerini tercih etmelidirler.
  • İnce beli, orta ölçülerde basen ve kalçası olan kadınlar; kum saati vücut tipine sahiptirler. Bu vücut tipine sahip olan kadınlara neredeyse tüm jean modellerinin yakıştığını söylemek gerekir. Geniş paça jean modelleri; kum saati için en uygun model olarak gösterilebilir. Yüksek bel bol paça jean modelleri sayesinde harika kombinlere imza atılabilir. Kum saati vücut tipine sahip olan kadınlar; kendilerini kötü gösterme ihtimalinden dolayı havuç paça jean modellerinden kesinlikle uzak durmalıdırlar.
  • Dikdörtgen vücut tipine sahip olan kadınların daha şanslı olduklarının altını çizebiliriz. Üst ve alt bölgelerin orantılı olduğu bu vücut tipine uygun jean modellerinin sayısı daha fazladır. Bilhassa yüksek bel jean, skinny jean ve havuç paça jean tercih edilmelidir.

Jean Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kadın jean modellerini kombinlemek dünyanın belki de en kolay işi! Kadınlar; jean üzerine bilhassa rahat üst giyim parçalarını giymek isterler. Bu noktada, ilk olarak, crop gibi rahat ve şık üst giyim parçalarını tercih etmek gerekir. Bu sayede, bilhassa yaz aylarında birbirinden harika kombinlere imza atılır. Bol ve uzun tişörtler ile salaş bir tarz yaratılabilir. Keten ve dokuma kumaşlardan imal edilen açık renkli jeanler; birçok kadının favorisi olacaktır. Bunun yanı sıra, şık ve abiye tarza sahip olan gömlekler de jean modelleri ile beraber güzel kombinler haline gelebilir.

Kış aylarında da güzel kombinlere imza atılabilir. Kalın yünlü gömlek, kazak ve bot ile beraber kullanılabilecek türden bir jean ile ortaya eşsiz bir görünüm çıkacaktır.

Jean Fiyatları

Jean fiyatları; tahmin edebileceğiniz üzere ürünün özelliklerine göre farklılık gösterir. Her bütçeye uygun bir jean bulmak mümkündür. Hatta, jean; diğer klasik alt giyim parçalarına kıyasla çok daha uygun fiyatlıdır. Her mevsimde ucuz jean bulmak mümkündür. Tüketiciler; indirim ve kampanyalardan yararlanarak kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alma şansını elde ederler.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR