Kazak
₺240,00 KDV Dahil
₺365,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
₺190,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
₺190,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
Beyaz Yeşil Kolej Ceket
₺475,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
Pembe Bisiklet Yaka Triko Kazak
₺245,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
Siyah Boğazlı Delikli Tunik Kazak 
₺375,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
Siyah Triko Bluz
₺305,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
₺95,00 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
Ekose Ve Gömlek Detaylı Sweatshirt
₺345,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
Kapüşon Ve Yırtmaç Detaylı Ekru Sweatshirt
₺345,00 KDV Dahil
Kazak
Tükendi
Reglan Kol Ekru Sweatshirt
₺325,00 KDV Dahil

Kazak

Kış aylarının en soğuk günlerini yaşıyorsanız mevsime uygun giyinmeli ve hastalıklardan korunmalısınız. Birçok kadın; kış mevsiminde şık olmayı değil de kendisini soğuk havalardan korumayı önemser. Şıklığın ön planda olduğu kışa uygun kombinler yaratmak da mümkündür. Kazak; her kadının gardırobunda muhakkak olması gereken bir üst giyim parçasıdır.

Tekstil sektörünün gelişmesi sayesinde birbirinden farklı kazak modelleri arasından seçim yapmak mümkün hale gelir. Aychayla; bünyesinde kalitesine hayran kalacağınız türden kazak modellerini barındırır. Üstelik kazak fiyatları da son derece uygundur.

Kazak Modelleri

Piyasada boğazlı, kısa, uzun, V yakalı ve elbise kazak olmak üzere çok sayıda kazak modeli bulunuyor. Kış aylarının vazgeçilmezi olarak bilinen kazak; gelişigüzel giyilen bir üst giyim parçası olarak düşünülmemeli! Bir başka deyişle, kadın kazak modelleri arasından tercih yapılırken bazı hususlara dikkat edilmeli! Her şeyden önce, vücut tipine uygun bir kazak araştırması yapılmalıdır. Gelin, hangi kazağın hangi vücut tipine uygun olduğuna yakından bakalım!

  • V yaka kazaklar: Birçok kadının favorisi olan V yaka kazaklar; elma vücut tipine sahip olan kadınlara çok fazla yakışacaktır. Tunik uzunluğunda vücudu sarmalayan kazaklar; elma vücut tipine sahip kadınlar için en doğru seçimdir. V yakalı kazaklar; dikkatleri omuzlardan uzaklaştırması ve göğüs bölgesine yöneltmesinden dolayı tercih edilir. Bu durum; geniş omuz yapısı ile dikkat çeken elma vücut tipine sahip kadınların işine gelir.
  • Dar kazaklar: Genç kadınların gardıroplarında kendisine yer bulan dar kazakların şıklığın bir tamamlayıcısı olduğunun altını çizmek gerekir. Düz vücut hatları ile dikkat çeken kadınlar için en iyi seçenek kesinlikle dar kazaklardır. Hatta, dar kazaklar; bilhassa dikdörtgen vücut tipine sahip olan kadınlara hitap eder. Boğazlı dar trikolar, fırfırlı kazaklar, büzgülü kazaklar derken birçok kazak tipinin dikdörtgen vücut tipi için uygun olduğunu dile getirebiliriz.
  • Uzun kazaklar: Önü kısa arkası uzun kazakların son yılların fark yaratan kazak modelleri arasında olduğunun altını çizebiliriz. Armut vücut tipine sahip olan kadınların sayısı bir hayli fazladır. Bu vücut tipiyle dikkat çeken kadınların bilhassa omuz genişliği ile basenler arasında bir denge kurmaları şarttır. Bir başka deyişle, omuzları olduğundan daha geniş gösterecek kıyafetler giymeleri gerekir. Bu noktada, vatkalı seçimler, kayık yakalar veya omuzlarda apolet detayları barındıran kazak modelleri tercih edilebilir.
  • Kemerli kazaklar: Genç kadın kazak modelleri arasında yer alır. Kum saati vücut tipine sahip olan kadınlar için en iyi seçenektir. Vücuda oturan bir kazak modeli olması ciddi bir avantajdır. Vücuduna güvenen kadınlar tarafından tercih edilir.

Kazak Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kazak modelleri arasından seçim yapılırken istenilen kombine uygun olarak hareket edilmelidir. Bir başka deyişle, kazak; eldeki diğer giyim parçaları ile uyumlu olmalıdır. Kadınlar; kazakları nasıl kombin haline getireceklerini merak ediyorlar. Her şeyden önce, renk uyumu sağlanmalıdır. Kazak ile beraber giyilecek pantolon, tayt, etek ve diğer alt giyim ürünlerinin uyumlu renklere sahip olması gerekir. Bu konuyu birkaç örnek ile açıklamak mümkün! Bordo kazak; birçok kadının favorisidir. Bu renkteki kazakların altına siyah, lacivert, füme, krem, kahverengi gibi renklere sahip olan alt giyim parçaları giyilebilir. Beyaz bir kazak ile kırmızı bir etek de harika bir kombin haline gelebilir. Açık mavi kazak da yine kendisi gibi açık renkli parçalar ile uyumlu bir kombin oluşturabilir.

Kazak Fiyatları

Kazak fiyatları; ürünün kalitesine, kumaş özelliğine, işçilik detayına ve markanın popülerliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun bir kazak rahatlıkla bulunabilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR