Etek
Beyaz Yarım Pileli Mini Etek
₺300,00 KDV Dahil
Etek
₺210,00 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
Etek
₺190,00 KDV Dahil
₺280,00 KDV Dahil
Etek
Bordo Deri Kalem Etek
₺190,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
Etek
₺190,00 KDV Dahil
₺280,00 KDV Dahil
Etek
₺190,00 KDV Dahil
₺375,00 KDV Dahil
Etek
Beyaz Yarım Pileli Mini Etek
₺300,00 KDV Dahil
Etek
Krem Yarım Pileli Mini Etek
₺300,00 KDV Dahil
Takım & Tulum
Pudra Pembe Bağlama Detaylı Bluz Etek Takım
₺360,00 KDV Dahil
₺385,00 KDV Dahil

Etek

Kadınların severek giydiği alt giyim parçalarının başında tahmin edebileceğiniz üzere etek gelir. Etekleri özel kılan birden çok husus vardır. Farklı kombinlere açık bir alt giyim parçası olan etek; hem gündelik yaşam hem de özel gün ve geceler için uygundur. Son yıllarda farklı etek modellerine rastlanmıştır. Kadınlar; farklı etek modelleri arasından seçim yapabilirler. Örneğin, iş hayatında daha çok kalem etekleri kullanabilirler. Günlük hayatta daha rahat eteklerin kullanılmasına rastlanmaktadır. Aychayla; bünyesinde çok sayıda etek modeli bulundurur. Kaliteli etekleri çok uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor olması ciddi bir avantajdır.

Etek Modelleri

Piyasada çok sayıda kadın etek modelinin olması bir avantaj gibi gözükse de bu durum kadınlara etek seçimi sırasında birtakım zorluklar yaşatabilir. Her şeyden önce, vücut tipine uygun bir etek tercih edilmelidir. Kişinin üzerine oturan ve içerisinde kendisini rahat hissetmesini sağlayan bir eteğin satın alınması son derece doğru bir karar olacaktır. Fit ve uzun boylu kadınlar; vücut hatlarını öne çıkaran etek modellerinden yana seçim yapabilirler. Bacak boyunu olduğundan uzun göstermeye yarayan etek modelleri; kadınlar için harika bir seçenektir.

Etek seçimi; bir kadın için belki de dünyanın en keyifli işidir. Eteğin kumaş özelliklerine ve rengine de dikkat edilmelidir. Mevsim şartlarına uygun bir etek olması son derece önemlidir. Birçok kadın; yaz sıcağına aldırış etmeden etek giymeyi ister. Fakat, yazın giyilecek etek; tabiri caizse efil efil olmalıdır. Sıcak havalarda asla terletmeyen, pamuklu kumaştan üretilmiş bir etek tercih edilebilir. Etek; kış aylarında daha çok tercih edilen bir alt giyim parçasıdır. Kadınlar; daha kalın kumaşlardan imal edilen etekleri tercih ettikleri takdirde herhangi bir sorun yaşamazlar.

Açık renkli etekler; birçok kadının favorisidir. Bu tür etekler; özellikle yaz aylarında giyilir. Kadınlar; açık renkli etekleri uygun bluzlar ile kombin haline getirdikleri takdirde kendilerinin dahi hayran kalacakları türden bir şıklığa imza atabilirler. Yaz aylarında başta siyah olmak üzere koyu renkli eteklerden kaçınılmalıdır. İsteyenler; açık renkli etekler kadar kot etekleri de yaz aylarında giyebilirler.

Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kadın etek modellerini uygun bir şekilde kombin haline getirmek zannettiğinizden çok daha önemli! Eteğe uygun bir ayakkabı seçmek gerekiyor. Ayakkabı seçimi; eteğin özellikleri dikkate alınarak gerçekleştirilmelidir. Kalem etekler; daha önce de ifade ettiğimiz gibi kadınların iş hayatında severek giydikleri alt giyim parçaları arasındadır. Bu tür eteklere uygun bir ayakkabı arayanların ilk tercihi her zaman topuklu ayakkabı olmalı! Pileli etek veya çan etek de birçok kadının severek giydiği ürünler arasındadır. Bu tür eteklerin tek bir ayakkabı modeli için uygun olmadığının altını çizmek gerekir. Klasik, spor ayakkabı ya da sneaker ile beraber giyilebilecek etek modelleridir.

Yaz aylarında etek giymek kesinlikle hayal değil! İnce ve pamuklu kumaştan imal edilen efil efil oluşuyla fark yaratan bir etek tercih edilmeli! Bu tür eteklerin altına özellikle spor ayakkabı giyilmeli! Yaz sıcağında eteğin altına sandalet veya şık bir terlik de giyilebilir. Eteğin nasıl bir üst giyim parçası ile kombin haline geleceği da tamamen kişinin tercihlerine kalmış bir husustur. Eteğin özelliğine ve giyildiği ortamın niteliğine göre bir üst giyim tercihi yapmak şarttır.

Etek Fiyatları

Etek satın almayı düşünenlerin merak ettikleri hususların başında tahmin edebileceğiniz üzere etek fiyatları geliyor. Etek fiyatları; kumaş kalitesine, işçilik detayına ve marka popülerliğine göre farklılık gösterir. Herkesin bütçesine uygun bir etek bulması mümkündür. İndirimlerden ve kampanyalardan yararlanılmalıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR