%80'e Varan İndirim! | Hızlı Kargo ve Kapıda Ödeme Fırsatı!
T-Shirt
₺190,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
T-Shirt
₺190,00 KDV Dahil
₺215,00 KDV Dahil
Bluz
₺180,00 KDV Dahil
₺270,00 KDV Dahil
Dış Giyim
₺120,00 KDV Dahil
₺415,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Üst Giyim

Kadınlar; güzel kıyafetler giymekten çok hoşlanırlar. Hem günlük hayatlarında hem de özel yaşamlarında şık olmak isterler. Takdir edersiniz ki, bir insan; karşısındakinin ilk olarak üst giyimine bakar. Üzerinde ne olduğu ile ilgilenir. Bu yüzden, üst giyim parçaları seçimi yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Kadın Üst Giyim

Kadın üst giyim modellerinin sayısı bir hayli fazla! Kadınlar; çok sayıda seçenek arasından tercih yaparken zorlanıyorlar. Her ne olursa olsun, bir kadının vücut tipine uygun olarak giyinmesi gerekiyor. Kadın üst giyim ürünü seçimi sırasında birtakım hususlara dikkat edilmelidir. En uygun elbise fiyatları gibi kriterlere ek olarak vücut tipine uygun ürünler araştırılmalıdır.

  • Armut vücut tipi: Bu vücut tipinin ayırt edici özellikleri vardır. Her şeyden önce, vücudun üst kısmının dar, alt kısmının geniş olduğu bilinir. Küçük göğüsler, düzgün beller, ince kaburgalar ve ince uzun boyunlar da bu vücut tipinin özellikleri arasındadır. Bu vücut tipine sahip kadınların giyinirken bazı hususlara dikkat etmeleri şarttır. Her şeyden önce, çok dar kıyafetlerden kaçınmaları şarttır. Bunun yanı sıra, renkli ve baskılı üstler giyerek dikkati vücudun geniş olan alt kısmından uzaklaştırmaları gerekir. Fazla bol üstlerden de kaçınılmalıdır. Bu tür kıyafetler; kişiyi olduğundan kilolu gösterecektir. Kısa veya uzun olmasından bağımsız bir şekilde bluzlar ve ceketler giyilebilir.

  • Ters üçgen vücut tipi: Birçok kadının sahip olduğu bu vücut tipi; doğru değerlendirildiği takdirde kişiye giyim konusunda birtakım avantajlar sağlar. Her şeyden önce, fazla süzülen kıyafetlerden kaçınmak gerekir. Bunun yanı sıra, geniş omuzlu ceketlerden de uzak durulmalıdır.

  • Dikdörtgen vücut tipi: Bu vücut tipine sahip olan kadınlar son derece avantajlıdırlar. Üst ve alt bedenin eşit olması bir avantaj olarak değerlendirilebilir. Kadınlar; mükemmel omuzlarını ortaya çıkarmak adına bilhassa kolsuz üstleri tercih edebilirler. Bunun yanı sıra, korseli üstler ve V yakalı kıyafetler de kişiyi olduğundan güzel gösterecektir. Uzun ceketler, uzun gömlekler ve orta bölümde bollaşan elbiseler de bu vücut tipi için ideal seçenekler arasındadır.

Kadın Üst Giyim Modelleri

Kadın üst giyim denildiği zaman akla bluz, gömlek, hırka, tişört ve kazak gelir. Bunun yanı sıra, bilhassa son yıllarda popüler olan crop da tercih edilesi bir üst giyim parçasıdır. Söz konusu üst giyim seçenekleri arasından mevsim şartları ve kişisel tercihler dikkate alınarak birtakım seçimler gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra, bu modellerin renk seçenekleri de bir hayli fazladır. Hem tek renk hem de birden çok rengi bir arada bulunduran modellere rastlanır.

Takdir edersiniz ki, kadınlar; gömlek giymekten çok hoşlanırlar. Neredeyse her kadının gardırobunda gömleklere rastlanır. 2020’li yıllarda olduğumuz şu günlerde hem klasik hem de spor tarza hitap eden gömlekler mevcuttur. Ayrıca, kış aylarının vazgeçilmezi olan kazak modelleri de oldukça çeşitlidir. Kaliteli kumaş yapısına sahip kazaklar tercih edilebilir. Ceket, mont ve kaban gibi üst giyim parçaları da kış aylarının vazgeçilmez üst giyim seçenekleri arasındadır.

Kadın Üst Giyim Fiyatları

Kadın üst giyim fiyatları; tahmin edebileceğiniz üzere ürünün ne olduğuna, kumaş kalitesine, işçiliğine ve marka popülerliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Gömlek, bluz, crop, kazak, mont ve daha birçok üst giyim parçası; bilhassa sezon sonu indirim ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlara alınabilir. Kadın üst giyim ürünü arayışında iseniz kalitesinden dolayı Aychayla’yı tercih edebilirsiniz. Aychayla; kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmasıyla dikkat çeker. Güncel giyim fiyatları; insanların beklentilerine uygundur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.