“Aychayla” markası  iki kadın girişimcinin hikayesidir.

 

Reklam, marka yönetme ve strateji oluşturma konularında iş tecrübesine sahip bir kadın ve tekstil sektöründe çok uluslu firmalarda yıllarca görev almış, üretim/imalat konusunda tecrübeli bir kadının bir araya gelmesiyle “aychayla” markası oluşmuştur.

 

2020 yılının pandemi krizinde kurulan markamız, Instagram’da kısa bir süre içerisinde, günlük, klasik, spor ve bir çok tarzda trend ve kaliteli ürünleri alıcıya sunan, kombin önerileri sağlayan hem butik hem de içerik üreten bir sayfa haline gelmiştir. Sektördeki tecrübe sayesinde, kaliteli ürünü üretimden paketlenmesine kadar her aşamasını titizlikle takip eden ve ürünü doğru şekilde alıcıya sunan bir online satış mağazasıdır.

 

“Aychayla” modaya uygun, rahat ve günün trendlerini yansıtan ürünleri kalite garantisi ile alıcıya sunmayı amaçlayan, müşteri memnuniyeti ve geri bildirimlerini öncelik olarak kabul eden bir ilkeye sahiptir.

 

Her gün yenilenen, geniş ürün yelpazesine sahip bir web sitesi kurduk. Modayı yakından takip ederek, kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesiyle ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün genişletiyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için internet sitemizi sürekli güncelliyoruz. Sizlerin değerli geri bildirimlerine göre sürekli yenilenen, dinamik bir yapıya sahibiz. Trend ürünleri, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilmek için doğru adrestesiniz.

 

Keyifli alışverişler dileriz.