Hızlı Kargo | Kapıda Nakit ve Kart ile Ödeme İmkanı!
DEĞİŞİM VE İADE

 

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

 

 

Teslim tarihinden sonra 7 iş günü içerisinde iade ve değişim kabul edilir

Ürünlerin yeni ve giyilmemiş halde olması, etiketlerinin hala takılı olması gerekir. İade şartlarına uygun olmayan kargolar kabul edilmeyecektir.

İade ve Değişimlerde ‘kusurlu ürün’ hariç tüm kargo ücretlerini ALICI karşılamakla yükümlüdür. Kargo tarafımıza teslim olduktan sonra anlaşmalı kargo firmasının yansıtacağı kargo ücreti iade edilecek bedelden düşülecektir

Alıcı, satıcının anlaşmalı olan kargo firmasına ait verdiği kod ile gönderim yapmakla zorunludur.

Anlaşmamız olmayan kargo şirketleri ile gönderilen kargo ücreti, müşterilerimiz tarafından ödenmektedir. Tarafımıza ödemeli olarak ulaşan kargolar tarafımızca teslim alınmamaktadır.

 

DEĞİŞİM

Değişim talebinde bulunan ürün bilgileri eksiksiz doldurulmalıdır. Yerine seçilecek değişim ürünün stok kontrolü, ürün tarafımıza teslim olduktan sonra kontrol edilmekte önceden ürün ayırımı yapılmamaktadır. Kargo tarafımıza ulaştığında ilgili departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

İşlemlerinizin başlatılabilmesi için paketinizin içerisinde yer alan Değişim/İade formunu eksiksiz olarak doldurup faturanız ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Web sitemizden iade talebi oluşturmanıza gerek yoktur.

 

Değişim Ve İade Destek Hattı

0212 872 33 15 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.