Bluz
₺210,00 KDV Dahil
₺280,00 KDV Dahil
Atlet & Crop
₺240,00 KDV Dahil
₺310,00 KDV Dahil

Atlet & Crop

Üst giyim; kadınlar için hayati öneme sahiptir. Birçok kadın; daha güzel gözükmek adına en iyi üst giyim parçalarını giymek ister. Crop; her ne kadar geçmişten bu yana popüler olsa da bilhassa son yıllarda daha çok tercih edilmeye başlandı. Kadınlar; sosyal medyanın da etkisiyle crop giyme konusunda hevesli oluyorlar. Bunun yanı sıra, crop; Z kuşağı genç kızlarının da kesinlikle favorisi!

Atlet & crop modellerinin sayısı bir hayli fazla! Kadınlar; kendileri için en uygun üst giyim parçasını nasıl bulacaklarını çok merak ediyorlar.

Atlet & Crop Modelleri

Crop; kısa üst olarak da bilinir. Tahmin edebileceğiniz üzere özellikle yaz aylarında giyilir. Derinin hafif şekilde gözükmesini sağlar. Sıcak havalarda rahat bir şeyler giymek isteyen kadınların bir numaralı favorisidir. Crop; kadınlara sofistike bir görünüm sunmasıyla farkını ortaya koyar. Bilhassa karın bölgesini ortaya çıkaran kısa bir bluz, tişört ve diğer kadınsı parçalar ile beraber eşsiz bir kombin haline geleceğinin altını çizmek gerekir.

Atlet & crop modelleri hakkında çok sayıda önyargı bulunuyor. Birçok kişi; bu tür kıyafetlerin kendisine kesinlikle yakışmayacağını düşünüyor. Ancak, doğru bir kombin yapıldığı takdirde crop & atlet seçeneklerinden verim almak mümkün! Kadınlar; kısa üst seçiminde bazı hususlara dikkat etmek zorundadırlar. Her şeyden önce, kısa bir üst satın alırken kesinlikle acele edilmemelidir. Ürünün renk, baskı ve tasarımı göz önünde bulundurulmalıdır. Buna ek olarak, aşağıdaki hususlar da fazlasıyla önem taşır.

  • Atlet &crop gibi kısa üstlerin birden çok modeli vardır. Her birisinin çeşitli boyları vardır. Kadınlar; tam olarak üstlerine oturan modellerden yana seçim yapmalıdırlar. Bir başka deyişle, ne kısa ne de uzun bir üst tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra, mide kısmında fazlalık, dümdüz bir karna sahip olanlar da kısa bir üst seçebilirler.
  • Crop & atlet giymeyi düşünen kadınlar; aynı zamanda boyun bölgelerine de dikkat etmelidirler. Kısa bir üst giymeyi tercih eden bir kadının boyun bölgesi mütevazi olmalıdır. Bir başka deyişle, söz konusu bölgede dikkat çekici aksesuarlara kesinlikle yer verilmemelidir.
  • Kısa üstlerin asimetrik olduğunu herkes biliyor. Kadınlar; kendilerine en uygun tarzı bulmak adına arayışlara girmelidirler. Alt kısmına giyilen etek boyu da önemli bir detaydır.
  • Crop & atlet modellerinin farklı özellikleri mevcuttur. Dar ve uzun kollu kısa üstler, uzun kollu ve gevşek köşeli kısa üstler gibi seçenekler vardır. Kadınlar; kısa bir üst giyerken kendi tarzlarını da kesinlikle göz önünde bulundurmalıdırlar.
  • Atlet & crop modellerinin hangi malzemeden üretildiği de son derece önemli! Kısa üst satın almadan evvel onun hangi malzemeden üretildiğine bakılmalıdır. Kalın kumaşlı kısa üstler tercih edilmelidir.

Atlet & Crop Kombinleri Nasıl Yapılır?

Atlet & crop altına ne giyileceğini herkes çok merak eder. Bu noktada, yüksek bel kıyafetler kullanılmalıdır. Bir başka deyişle, kısa üstler ile beraber kumaş pantolon, yüksek bel kot pantolon veya bol kesim pantolon beraber kullanılabilir. Kalem etekler, volanlı etekler, uzun etekler ve A kesim etekler de kısa üstler ile beraber harika bir kombin haline getirilebilir.

Atlet & Crop Fiyatları

Atlet & crop fiyatları son derece uygundur. Zannedilenin aksine diğer kadın üst giyim parçalarına kıyasla çok daha uygun fiyata satıldıklarının altını çizmek gerekir. Atlet & crop satın almak isteyenler; kalitesinden dolayı gönül rahatlığıyla Aychayla’yı tercih edebilirler. Bu sayede, en uygun fiyatlı atlet & crop ürünlerine ulaşabilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR