Ödeme Bilgileri

Ürünlerimizin hemen hemen tamamı sürekli stoklarımızda mevcuttur. Az sayıda ürün ise sipariş sonrası tedarik edilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

 

Sitemizden sipariş vermek birkaç basit adımdan ibarettir; Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekler, fatura / teslimat bilgilerini doldurarak güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz.

Ödeme

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, enpara.com, QNB Finansbank, bankası hesaplarımıza (TL)

Banu Akyüz – TR24 0011 1000 0000 0096 8942 49 yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. 

 

Ödeme Onayı ve Siparişin Hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

 

Siparişin Hazırlanma Süreci;

Kredi kartıyla verilen siparişlerde ilgili bankanın güvenlik departmanının onayıyla başlar. 3 (üç) işgünü içinde ödemesi hesaba geçmeyen siparişler geçersiz sayılmaktadır.

Fatura Siparişle Birlikte Teslim Edilmedi İse Ne Yapılır?

 

Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerinize istinaden adınıza e-fatura oluşturulmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı adınıza düzenlenen e-faturanız e-posta yoluyla sizlere ulaştırılabilir.